Hotel Antoň

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Slavatovská 92, Telč 58856

Velmi dobré
dle 47 recenzí

88%

Bohumil
dospělý pár, 17.8.2017

Jedinečné prostory stylového hotelu Antoň vznikly náročnou rekonstrukcí historického objektu lihovaru. Na mnoha místech přiznané klenby dotváří atmosféru dávných časů. Citlivé užití moderní techniky zaručuje veškerý komfort ubytovaných hostů, návštěvníků restaurace i účastníků konferencí.Hotel nabízí ubytování ve 42 útulných pokojích a prostorných apartmánech. V nejmladší části objektu se nachází příjemná restaurace s kapacitou 50 - 75 míst.Konferenční centrum tvoří Banketní salónek (80 - 100 míst), Bílý salónek (30 - 40 míst) a Konferenční sál (až 150 míst) vybavený moderní konferenční technikou. Prostory jsou vhodné k firemním i soukromým účelům, jako jsou svatby, školní srazy, rauty.

  • Internet
  • Snídaně v ceně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Hotel Antoň On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Dvoulůžkový pokoj ***
Dvoulůžkový pokoj *** Superior
Rodinný pokoj

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Hotel Antoň Pokoje

Hotel Antoň nabízí komfortní ubytování ve 42 nově vybudovaných, moderně zařízených pokojích a apartmánech. Nachází se zde 18 dvoulůžkových podkrovních pokojů, 2 čtyřlůžkové rodinné pokoje, 1 čtyřlůžkový pokoj pro imobilní hosty, 2 dvoulůžkové pokoje s malou zimní zahradou, 3 dvoulůžkové pokoje s velkou zimní zahradou, 15 čtyřhvězdičkových dvoulůžkových apartmánů a 1 čtyřhvězdičkový čtyřlůžkový rodinný apartmán. Pokoje superior jsou větší a mají vanu, pokoje standard jsou v podkroví. Všechny pokoje a apartmány mají vlastní sociální zařízení, televizi se satelitním příjmem a připojení k internetu.Personál zajistí praní prádla, taxislužbu, květinový servis, rezervaci vstupenek nebo business služby.Parkoviště se nachází v areálu hotelu.

Hotel Antoň Gastronomie

Stylová restaurace nabízí svým hostům 50 - 75 pohodlných míst a bohatý výběr z české i mezinárodní kuchyně.V letních měsících se rozrůstá o příjemnou venkovní zahrádku s 30 místy.Soukromí a klidné místo až pro 12 osob poskytuje vnitřní terasa.

Hotel Antoň Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 11:00

Hotel Antoň Dostupnost

Dostupnost Hotelu Antoň je velice snadná. Budova se nachází, přímo vedle zámeckého parku, v těsné blízkosti historického jádra města Telč, které je od roku 1992 zapsané na seznamu světového dědictví památek UNESCO. V sousedství se nachází centrální parkoviště, které je umístěno na trase městského okruhu spojujícího silnici České Budějovice - Brno.

Hotel Antoň Okolí

Historické město Telč, zapsané na seznamu kulturního dědictví UNESCO, láká tuzemské i zahraniční návštěvníky k prohlídce mimořádně zachovalého historického centra a dalších památek.Hotel Antoň se nachází v jejich bezprostřední blízkosti. Sousedí se zámeckým parkem, který je okouzlující v kteroukoliv roční dobu.Okolní vrchy Javořické vrchoviny jsou protkané kvalitně značenými cyklostezkami i trasami pro pěší turistiku.

Hotel Antoň Speciální akce a slevy

Banketní salónek – Banketní salónek se nachází v nejstarší části budovy s původními klenbami a kamennými širokými zdmi. Tento originální prostor je univerzální místnost, vystavěná ve stylu vinárny, ideální k pořádání společenských akcí, jako například: bankety, recepce, rauty, firemní, či soukromé večírky, svatební oslavy a zábavy, rodinná setkání či školní srazy. Je zde však možné uspořádat také semináře, školení, zasedání, prezentace, přednášky, apod. Kapacita místnosti může být až 80 míst k sezení, či 100 osob při různých společenských akcích. Salónek je opticky rozdělený do tří částí. Vstupní prostor, hlavní zasedací část a galerie. Tento prostor je přímo napojen na vnitřní terasu (Atrium), které lze také využívat ke klidnému posezení, pořádání společenských akcí doplněných grilováním, či hraní společenských her (např.: pétanque, kroket, apod.).
Bílý salónek – tento prostor se také nachází v nejstarší části budovy s původními klenbami a kamennými širokými zdmi. Je to menší prostor vhodný pro pořádání soukromých oslav, menších firemních jednání, školení, či posezení s rodinou a přáteli. Kapacita tohoto salónku je 30 – 40 osob k sezení a je zde možnost připravit přenosnou konferenční techniku. Celý prostor je také přímo napojený na venkovní atrium a je zde také možnost propojení s větším banketním salónkem.
Konferenční sál - konferenční sál je prostor, který je přímo určený k pořádání kongresů, konferencí, firemních školení, večírků, přednášek či seminářů. To především díky vybavení moderní konferenční technikou (dataprojektor, přenosné promítací plátno, či projekční stěna, ozvučení apod.). Díky nedělenému prostoru je kapacita 100 – 150 sedících posluchačů. V tomto sále je také možno uspořádat nejen oslavy, setkání, prezentace, ale také zábavy, ples, kino, taneční večer, apod.

Hotel Antoň Další informace

Každý z hostů může také využívat nadstandardních služeb, jako například – Praní prádla pro hosty, parkování zdarma v areálu hotelu, taxislužba, zajištění květin na přání, přístup na internet (Wi-Fi a pevné připojení), business služby, rezervace sportovních zařízení a služeb (krytá hala, kosmetický salon, solárium)

Hotel Antoň

Slavatovská 92, Telč
Zobrazit celou mapu
WEB UKLADÁ COOKIES

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies na Váš počítač.